Rocznik 2005
Klasa IIIA
Wychowawca: p. Krystyna Smarowska-Kostrzewa
Uczniowie:
Araszkiewicz Michał
Baranowska Aneta
Dawidowska Iga
Gibasiewicz Magdalena
Grzesik Anna
Insiak Ernest
Jafra Sebastian
Kochaj Marcin
Kowalczyk Dominik
Lewandowska Monika
Majewska Monika
Matusiak Michał
Nowak Mariusz
Oblizajek Erwin
Osińska Iwona
Pietrzak Magdalena
Ratajczyk Dawid
Ratajczyk Natalia
Rusek Mariusz
Siekacz Małgorzata
Stasiak Tomasz
Stawicka Karolina
Szczap Izabela
Urbaniak Błażej
Wilczyński Kamil
WitczakDawid
Zańko Justyna
Klasa IIIB
Wychowawca: p. Joanna Trembasiewicz
Uczniowie:
Andryszek Izabela
Antczak Katarzyna
Gołębiak Radosław
Greber Łukasz
Grzelak Eliza
Haładyn Patrycja
Jońska Izabela
Kowalska Magdalena
Maciejewska Karolina
Majcherek Marzena
Marciniak Artur
Marczak Daria
Mielczarek Katarzyna
Mikołajczyk Łukasz
Milewska Paulina
Osajda Piotr
Osińska Natalia
Pawlicki Radosław
Perliński Dawid
Poszwa Sebastian
Radzimski Rafał
Rospendowska Michalina
Słowiński Damian
Szymczak Paulina
Tomczak Jacek
Walczak Łukasz
Klasa IIIC
Wychowawca: p. Agnieszka Rajczyk; p. Izabela Cytrowska
Uczniowie:
Bednarek Arnold
Bocian Bartosz
Gapski Tomasz
Glapa Konrad
Jastrzębski Łukasz
Kałużna Agata
Kałużny Piotr
Kaźmierczak Paulina
Knop Piotr
Koszada Jakub
Kozanowska Nikola
Kulesza Sylwia
Kuligowski Dawid
Leszczyńska Alicja
Leszczyńska Karolina
Majerek Marcin
Małachowska Aleksandra
Niespodziański Dariusz
Nowakowski Bartosz
Pawlik Agnieszka
Pełczyński Tomasz
Pośka Paulina
Sawicka Anna
Świerk Monika
Tarnas Joanna
Wiśniewska Joanna
Wojtczak Wioletta
Klasa IIID
Wychowawca: p. Barbara Spychalska
Uczniowie:
Andrzejewski Bartosz
Arent Paweł
Begiert Artur
Betka Piotr
Brzustowicz Judyta
Chojnacki Mateusz
Dzieciątkowska Agnieszka
Figurski Mateusz
Gabryszak Damian
Janaszkiewicz Eliza
Jaskulska Aleksandra
Kaźmierski Jonasz
Kukuła Maciej
Majtczak Katarzyna
Marczyński Mateusz
Osiewała Agata
Pankowska Marika
Siwiński Rafał
Stodolny Artur
Stróż Kamil
Tomaszewski Tomasz
Tomczyk Martyna
Wesołek Ewelina
Zielińska Karolina
Żurawska Karolina
Żurawska Monika
Klasa IIIE
Wychowawca: p. Anna Maćczak
Uczniowie:
Augustyniak Emilia
Budynek Dominika
Ciołek Damian
Dawidczyk Piotr
Gapski Paweł
Gryczyński Adam
Knychalski Łukasz
Kominek Zuzanna
Kośla Dawid
Kubiak Joanna
Kupińska Brygida
Kurzawa Tomasz
Łopata Przemysław
Majcherek Łukasz s.Andrzeja
Majcherek Łukasz s.Lecha
Michowska Żaneta
Mieczkowska Olga
Naguszewska Dominika
Pacyniak Patrycja
Pietrzak Wioletta
Przybył Marlena
Szymczak Dariusz
Tanaś Joanna
Wasik Krzysztof
Wojtkowiak Marta
Zieliński Damian
Klasa IIIF
Wychowawca: p. Elżbieta Kaczmarek
Uczniowie:
Banasiak Artur
Błachowicz Amadeusz
Filipiak Beata
Jasiński Patryk
Jezierska Beata
Kaczmarek Katarzyna
Kochanowski Marcin
Kozanecka Marzena
Kozłowski Paweł
Majcherek Angelika
Matczak Anna
Mijalska Angelika
Nowak Karol
Obarek Agnieszka
Perlińska Justyna
Piątek Daria
Pytke Bartosz
Rezler Mariusz
Sęda Aleksandra
Siepka Mariusz
Szymańska Karolina
Wisny Michał
Zarzeczna Agnieszka
Ziemiańska Milena
Klasa IIIG
Wychowawca: p. Ewa Perlińska
Uczniowie:
Grzelak Izabela
Gutaj Alicja
Hofman Magdalena
Kamińska Emilia
Kamiński Bartłomiej
Kaszyńska Aleksandra
Lempach Beata
Młotkiewicz Robert
Pawlikowski Sebastian
Rosiak Nikola
Rybicka Magdalena
Snuszka Łukasz
Sobczak Michał
Sochacka Michalina
Stasiak Andżelika
Trenkler Kamil 1988
Trocha Dawid
Werbińska Paulina
Wojtasik Anna 1987
Woziński Maksym
Zaręba Olga
Zieliński Michał
Klasa IIIH
Wychowawca: p. Halina Przygocka
Uczniowie:
Banaś Joanna
Fret Tomasz
Gmachowska Paulina
Górniak Roman
Jastrzębski Konrad
Jędraszczyk Piotr 1988
Jędrzejczak Michał
Kaniewski Michał
Kluska Monika
Kurzawa Anna
Maciaszek Kamil
Maciejewska Martyna
Majer Magdalena
Marciniak Igor
Mielcarek Aleksandra
Pawlaczyk Anna
Pieśkiewicz Marzena
Pinkowski Łukasz
Rojek Adrian
Sroczkowska Anita
Sulej Dorota
Tokarski Łukasz
Wesołek Gabriela
Wietrzyk Ilona
Wietrzykowski Adrian
Zakrzewski Krystian