Moim Bliskim w Dniu Kultury

Dnia 29.05.2018r. w budynku im. M. Kopernika Szkoły Podstawowej nr 1 odbyła się uroczystość „Moim Bliskim w Dniu Kultury”.

Uczniowie przygotowali dla swoich rodziców prawdziwą niespodziankę. Na początku wysłuchaliśmy piosenkę dedykowaną wszystkim mamom w podziękowaniu za  serce, troskę, dom i pokazanie cudownego świata. Następnie obejrzeliśmy film z udziałem  dzieci z klasy Id Szkoły Podstawowej nr 1, który prezentował ich wypowiedzi  na temat dobrego wychowania. Dziękujemy dzieciom za ich piękne i jakże trafne opinie. Była to wspaniała  lekcja właściwego zachowania się w różnych sytuacjach. Później na scenie pojawiły się krasnoludki w bajce „O Królewnie Śmieszce i 7. Krasnoludkach”. Wcielili się w nie uczniowie klas I, II, V, VI, VII szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści z klas II i III. Obejrzeliśmy także interpretację bajki o „Czerwonym Kapturku” w wykonaniu uczniów z klasy VII d. Mogliśmy  podziwiać niezwykłe umiejętności wokalne i muzyczne nastolatków. Oprawą całej uroczystości była przepiękna dekoracja przypominająca bajkowy las. Jesteśmy dumni z dzieci i młodzieży - doskonale wywiązali się ze swoich zadań i wspaniale zaprezentowali efekty swojej pracy. Dziękujemy także rodzicom, którzy zechcieli wspólnie z nami dzielić te piękne chwile.