Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

W dniu 7 marca 2019 r. w hali widowiskowo- sportowej przy ul. Parkowej 3 odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Rywalizowały pomiędzy sobą trzy zespoły : SP1, SP 4  oraz SP5 z Turku.

Awans do Mistrzostw Rejonu uzyskała drużyna z SP5 Turek oraz drużyna z naszej szkoły, która nie obroniła tytułu mistrza ale zajęła II miejsce dające również awans do rozgrywek na szczeblu rejonowym,  które odbędą się 21 marca w hali przy ul. Parkowej 3.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce- SP 5 Turek- awans- opiekun p. Ewa Książka
II miejsce- SP1 Turek- awans- opiekun p. Bożena Janowska
III miejsce- SP4 Turek- opiekun p. Anna Grzelak
Skład drużyny SP1 Turek: Martyna Jaroma - 3a- kapitan zespołu, Martyna Barciś- 3 a, Nina Bartczak- 3 a, Justyna Bilkowska - 3a, Daria Kaczkowska- 3 a, Weronika Karolak- 8 d, Anastazja Kołodziejczak- 3 a, Aniela Kurzawa- 3 a, Joanna Pietrzak- 3 a, Kinga Piskuła -3 b, Weronika Wieczorek- 3 a.
Gratulujemy dziewczętom  awansu i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Rejonu.