Aktualno¶ci

MISTRZOSTWA G2

Mistrzostwa g2 - wyniki

Mistrzostwa Gimnazjum nr 2 w Tenisie Sto³owym Ch³opców

W rozgrywkach szkolnych w tenisa sto³owego uczestniczy³o 20 ch³opców z klas I, II i III. Mecze rozgrywane by³y w 3 grupach.  Do fina³u zakwalifikowali siê: Bartosz Zygmunt z klasy III A, Kacper Krzy¿ostaniak z klasy I D, Wojciech Bia³kowski z klasy II B oraz B³a¿ej Hartman z klasy I A.
W dn. 09 czerwca 2016r odby³y siê fina³y Mistrzostw Szko³y w Tenisie Sto³owym ch³opców w których:
I miejsce zaj±³ – Bartosz Zygmunt
II miejsce – Kacper Krzy¿ostaniak
III miejsce uczeñ – B³a¿ej Hartman

Mistrzostwa Gimnazjum nr 2 w Pi³ce Siatkowej Dziewcz±t

​
W II semestrze roku szkolnego 2015/2016 w rozgrywkach szkolnych z pi³ki siatkowej uczestniczy³o 6 klas dziewcz±t: 3a,3b,3c, 2a,2cd,1a. Po zaciêtych meczach do pó³fina³ów wesz³y klasy: 3a,3c,2cd,1a. Rozegrano mecze pó³fina³owe i fina³owe, po których kolejno¶æ jest nastêpuj±ca:
I miejsce- klasa 3a – sk³ad dru¿yny- Marika Cichocka, Gabriela Filipiak, Karolina Jasiakiewicz, Agata Piwowarczyk , Nikola W³odarczyk, Katarzyna Zagozda
II miejsce- klasa 1a- sk³ad dru¿yny- Klaudia Jasiak, Aleksandra K±pielska, Nikola Jeske, Maja Majda, Weronika Mendelak, Dagmara Skopiñska, Natalia W³odarczyk
III miejsce – klasa IIcd- sk³ad dru¿yny- Martyna Laskowska, Gabriela Ka¼mierczak, Paulina Poliñska, Dominika Perliñska, Marta Marczak, Patrycja Gronostaj
W dniu 21 czerwca w/w uczniowie zostali nagrodzeni medalami, które wrêczy³ dyrektor szko³y p. Piotr Biñkowski.
Uczestnikom rozgrywek w szkolnych mistrzostwach gratulujemy i ¿yczymy dalszych sukcesów.
Organizatorzy – Halina Przygocka- tenis sto³owy
       Bo¿ena Janowska- pi³ka siatkowa