Dziewczęta z oddziałów gimnazjalnych SP1 Mistrzyniami i Wicemistrzyniami Powiatu w Piłce Siatkowej Plażowej

17 maja 2018 roku na boiskach OSiR w Turku odbyły się Finały Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej Plażowej Dziewcząt.

Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły, które grały systemem każdy z każdym.   Naszą szkołę reprezentowały  dwa zespoły dziewcząt z uwagi na ubiegłoroczne zwycięstwo w  Mistrzostwach Powiatu.
Kolejność końcowa:
I miejsce- SP1 Turek II zespół- Daria Kaczkowska, Dagmara Skopińska, Martyna Jaroma
II miejsce-SP1 Turek I zespół- Klaudia Jasiak, Aleksandra Kąpielska, Natalia Włodarczyk
III miejsce- SP 5 Turek
IV miejsce- SP Przykona
Do Mistrzostw Rejonu awansowały dwie drużyny z powiatu ,jednak tylko jeden zespół może reprezentować szkołę. Awansował zespół z  SP1 Turek i SP5 Turek. Zespołom gratulujemy i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Wielkopolski.

Opiekun – Bożena Janowska