G-2 Turek i Kopernik Plus na meczu Skry Bełchatów

Po raz kolejny uczniowie Gimnazjum nr 2 w Turku odwiedzili Bełchatów, by kibicować Skrze Bełchatów w meczu piłki siatkowej Plus Ligi, tym razem z Cerradem Czarni Radom.

Magnesem były nazwiska zawodników grających w Skrze, Kurek, Winiarski, Wlazły czy Kłos to czołówka polskich siatkarzy. Jako że G-2 Turek uważane jest już za przyjaciela Skry Bełchatów, gimnazjaliści mogli oglądać spotkanie z miejsc znajdujących się bezpośrednio przy boisku.
Oglądanie zawodników takiej klasy na wyciągniecie ręki było niezapomnianym przeżyciem dla każdego z uczestników wyjazdu.
Jednak największa atrakcja czekała na uczniów po zakończeniu spotkania. Dzięki uprzejmości zarządu PGE Skra Bełchatów i samych zawodników wszyscy turkowscy gimnazjaliści wraz z opiekunami zrobili sobie wspólne zdjęcie z drużyną Skry.
W podziękowaniu za gościnność Stowarzyszenie Kopernik Plus przekazało zarządowi Skry upominki pozyskane dzięki pani Aleksandrze Purcel-Kowalskiej - kierownikowi wydziału spraw społecznych turkowskiego Urzędu Miasta.