Kopernik Plus ponownie na Lidze Mistrzów

Po raz kolejny w tym roku szkolnym Gimnazjum nr 2 i Stowarzyszenie Kopernik Plus  mieli okazję uczestniczyć w widowisku sportowym na najwyższym poziomie.

Gimnazjaliści  wraz z opiekunami i rodzicami wybrali się do Łodzi na mecz Ligi Mistrzów piłki siatkowej pomiędzy Skrą Bełchatów i mistrzem Włoch Cucine Lube.
G-2 znane jest z tego, że doskonale przygotowuje się do takich wyjazdów i potrafi zagrzewać swoich zawodników do walki. Kopernik Plus dzięki temu, że ma wielu przyjaciół potrafi też zadbać  o komfort kibicowania. Miejsca w pierwszych rzędach hali Arena w Łodzi sprawiły, że wielkie gwiazdy polskiej i światowej siatkówki były na wyciągnięcie ręki.
Niestety ponownie przeciwnik był lepszy i  Skra Bełchatów przegrała spotkanie 1 : 3. Nie przeszkodziło to jednak gimnazjalistom kolejny raz doświadczyć wielkich emocji i niezapomnianych przeżyć. Dodatkową atrakcją były indywidualne selfie z zawodnikami oraz zdjęcie naszych Mistrzyń Rejonu z Mariuszem Wlazłym.