Aktualności

Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych.

W dniu 11 maja 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. Drużyna dziewcząt zajęła I miejsce i tym samym awansowała do Mistrzostw Wielkopolski. Skład drużyny: Daria Kaczkowska kl. I A, Weronika Wieczorek kl. I A, Sandra Wszędybył kl. II C, Natalia Włodarczyk kl. II A, Martyna Forma kl. II B, Agata Straszewska kl.II D, Daria Zielińska kl. III E, Natalia Krotowska kl. II B.

W klasyfikacji indywidualnej: II miejsce zajęła Sandra Wszędybył, III miejsce Daria Kaczkowska, zawodniczki awansowały do Mistrzostw Wielkopolski.
Drużyna chłopców zajęła III miejsce. Skład drużyny: Adam Kolański kl. II A, Patryk Mądrachowski kl. I A, Klaudiusz Tończyk kl. I A, Hubert Wasilewski kl. II A, Wiktor Żurawik kl. II D, Miłosz Łukasik kl. I B. W klasyfikacji indywidualnej Adam Kolański zajął III miejsce i awansował do Mistrzostw Wielkopolski.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i wysokich lokat.