Wielki sukces chłopców z SP 1 w Turku

W  dniu  15 stycznia na hali sportowej OSiR w Turku odbył się finał Powiatowych  Igrzysk  Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.

Do zawodów przystąpiły po 4 zespoły, które wcześniej rozegrały spotkania grupowe.
Wśród chłopców bezapelacyjnie najlepszą drużyną okazali się chłopcy z oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku. W półfinale nie dali oni szans drużynie ze Słodkowa, a w finale równie pewnie pokonali zespół z Przykony.
Skład zespołu:  Marendziak Jakub , Witkowski Bartosz, Czekała Kacper, Kolański Adam, Majcherek Kacper,  Kozelan Hubert, Wojciechowski Jakub,  Hartman Błażej,  Kuśmirek Kacper, Majdański Filip, Pawlak Kamil, Tończyk Klaudiusz, Walaszczyk Dawid, Wawrzyniak Jakub . Opiekun Dariusz Piotrowski

Wśród dziewcząt zwycięzcą po zaciętym meczu okazał się pierwszy zespół z Przykony pokonując  w finale Słodków.
Klasyfikacja końcowa :
Chłopcy: