Sukcesy naszych uczennic

Tradycyjnie już na początku grudnia odbywa się uroczystość podsumowująca konkursy w ramach Światowego Dnia AIDS. 4 grudnia 2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza z budynku M. Kopernika odebrali nagrody za udział w konkursach: filmowym, fotograficznym, literackim i plastycznym.

Z dumą informujemy, że w Konkursie Profilaktycznym pod hasłem „Turek LAB - żyj, nie ulegaj, walcz..." 1 miejsce zdobyły uczennice klasy IIIc GIM Gabriela Włodarczyk i Natalia Kałużna, miejsce 2 uczennica klasy IIIb GIM Agata Drabina, a Alicja Rybka uczennica klasy IIIb GIM odebrała nagrodę za 3 miejsce.
Natomiast w konkursie plastycznym „Uzależnienia sprzyjają HIV” Anna Rosiak z klasy  z VIIIc SP otrzymała wyróżnienie. Publiczność miała okazję obejrzeć nagrodzone filmy oraz wysłuchać prelekcji licencjowanego terapeuty.
Na zakończenie uroczystości, Powiatowy Inspektor Sanitarny pan Alfred Rajczyk,  podziękował młodzieży za udział w konkursach i życzył dalszych sukcesów.