Rocznik 2006

Klasa IIIA

Wychowawca: p. Agnieszka Koszykowska

Uczniowie: Chudecki Daniel, Grosicki Adam, Klimek Marcin, Kubasiewicz patryk, Kuźnik Agnieszka, Maćczak Dominika, Majerej Marcin, Miśkiewicz Magdalena, Nowak Damian, Pacyna Bartosz, Pakuła Nikola, Rasz Klaudia, Seidel Kamil, Świtalska Marzena, Wieczorekk Damian, Żurawska Monika.

Klasa IIIB

Wychowawca: p. Stanisław Frątczak

Uczniowie: Antczak Maciej, Banach Anna, Frątczak Adam, Jacek Adrian, Keller Katarzyna, Kiełboń Patrycja, Kostrzewska Katarzyna, Kunicka Melania, Kurzawa Bartosz, Kurzawa Mateusz, Lisiecka Katarzyna, Marczak Michał, Musiałowski Tomasz, Osendowska Martyna, Przepierska Milena, Rusek Martyna, Rusek Tobiasz, Sowa Kaya, Stencel Katarzyna, Śliwka Natalia, Świerk Maciej, Wasik Grzegorz, Wiatrak Jakub, Wieczorek Marta, Wielgocki Jarosław, Wojciechowski Bartosz, Wypiór Weronika.

Klasa IIIC

Wychowawca: p. Aleksandra Szafarz

Uczniowie: Aleksandrowicz Dawid, Ciepłucha Karina, Drzewiecki Piotr, Gołdyka Monika, Kleśta Radosław, Krasowska Nikola, Kubacki Arkadiusz, Kubecki Bartosz, Kubiak Magdalena, Kubicka Anna, Kucia Łukasz, Kucia Michał, Michalak Aleksandra, Morek Agata, Pańczyk Karolina, Pawlak Bartłomiej, Perlińska Anna, Podębski Damian, Pokojowy Bartosz, Poszwa Dawid, Puzio Marcin, Rakowiecki Kacper, Ratyńska Daria, Rogodzińska Marcelina, Rosiak Bogusław, Szefliński Michał, Szymczak Kamil, Weber Anna.

Klasa IIID

Wychowawca: p. Ewa Stasiak

Uczniowie: Banaszak Katarzyna, Baranowska Magdalena, Bartczak Seweryn, Filipiak Rafał, Grzelczyk Karina, Janik Justyna, Janik Paulina, Kłysz Joanna, Kostrzewski Kamil, Kowal Karol, Kowalczyk Patryk, Leszczyński Szymon, Marciniak Robert, Matczak Paula, Męderski Maciej, Muszalski Sebastian, Pękacz Sylwia, Płuciennik Karolina, Poturała Natalia, Rościszewski Maciej, Rusek Iwona, Szczepaniak Maciej, Tyma Anna, Wojtyra Agnieszka, Zasada Artur, Zdych Jakub.

Klasa IIIE

Wychowawca: p. Maria Perlińska

Uczniowie: Bejer Agnieszka, Bocian Sylwia, Dziamara Michał, Dzieciątkowska Dagna, Górski Szymon, Gryczyńska Paulina, Hofmann Ewelina, Janczewski Dawid, Jońksa Nikola, Kaczorowski Marcin, Kaźmierczak Nikola, Kluska Katarzyna, Krawczyk Karolina, Kukułą Mariusz, Pakuła Martyna, Pasturczak Mateusz, Paszak Ewelina, Pawelski Patryk, Perlińska Katarzyna, Rogowski Bartłomiej, Rosiak Kamila, Rutkowski Dawid, Świderski Marcin, Ulatowski Marcin, Urbańczyk Katarzyna, Wieruchwoski Jakub.

Klasa IIIF

Wychowawca: p. Elżbieta Kaczorowska

Uczniowie: Andrzejewski Marcin, Białas Natalia, Burszewska Patrycja, Chojnacka Anna, Grzesiak Marita, Hańce Aleksandra, Jasińska Monika, Kałużny Michał, Kocik Aleksandra, Kończak Dorota, Koniec Bartłomiej, Kordziński Mateusz, Majcherek Alicja, Marciniak Damian, Niespodziański Wojciech, Patrzykąt Kamil, Piątek Marta, Rygiert Paulina, Ryśkiewicz Damian, Serafińska Agata, Szczepaniak Mateusz, Tomaszczyk Nina, Tomczyk Rafał.

Klasa IIIG

Wychowawca: p. Elżbieta Piotrowska

Uczniowie: Banaszak Anna, Buda Patryk, Jałkiewicz Nikola, Jasiak Angelika, Kacprzak Sylwia, Kubacki Sylwester, Nowak Mariusz, Olejnik Marlena, Pietrzak Przemysław, Sikora Bartosz, Sroka Jakub, Staciwińska Kinga, Świniarski Piotr, Walentek Jakub, Woźniak Agnieszka, Wzorek Anita, Zieliński Michał.

Klasa IIIH

Wychowawca: p. Ewa Misiak

Uczniowie: Gadomski Przemysław, Grabski Daniel, Graczyk Greta, Gruszczyńska Monika, Kaczorowska Kinga, Kaźmierczak Agnieszka, Kłysiak Daria, Kowalczyk Anna, Lisowska Katarzyna, Lisowski Damian, Liszka Anna, Marciniak Angelika, Paterkiewicz Rafał, Rychter Edyta, Sikora Marzena, Sobczak Maciej, Stawieraj Filip, Szablewski Rafał, Walaszczyk Dominik, Wędrychowicz Paulina, Wieczorek Artur, Wietrzych Patryk, Włodarczyk Dawid, Wypiorczyk Adrian, Zagozda Daniel, Zomer Michał.

Klasa IIIi

Wychowawca: p. Bożena Jankowska

Uczniowie: Błaszczyk Iwona, Ciorach Marcin, Gajdziński Michał, Gradecka Justyna, Jafra Konrad, Janeczek Natalia, Jankowska Anita, Kowalska Anna, Krajewski Patryk, Kubiak Jakub, Mączka Joanna, Ochal Paulina, Orłowska Edyta, Orłowska Karolina, Pietrzak Dawid, Pietrzak Łukasz, Serafińska Diana, Sobkiewicz Michał, Tyczka Łukasz, Wesołowska Patrycja, Zawisza Paulina.

Klasa IIIK

Wychowawca: p. Janusz Kasprzak

Uczniowie: Adamiak Adrian, Antosik Damian, Brach Magdalena, Czerniowski Łukasz, Drzewiecka Beata, Iwaniak Marlena, Kaczmarski Adrian, Kaczmarski Norbert, Kozioł Grzegorz, Kwiatkowska Marika, Łajdecki Michał, Maciejewska Małgorzata, Pietrzykowski Radosław, Sęk Tomasz, Sikora Aleksandra, Skowroński Łukasz, Snuszka Mateusz, Wieczorek Ewa, Wieczorek Weronika.